Get Adobe Flash player

      На базі нашого закладу пройшла педагогічна зустріч– “Безперервність освіти як базовий принцип НУШ. Забезпечення умов реалізації принципів перспективності і наступності між суміжними рівнями освіти».

 У процесі роботи учасники зустрічі обговорювали проблему наступності між дошкільною та початковою ланками, яка була завжди актуальною і належить до числа найважливіших. Наступність – це врахування того рівня розвитку дитини, з яким вона прийшла до школи, опора на нього. Вона забезпечує органічне, природне продовження розвитку, виховання та навчання, започаткованих у дошкільному віці, створює умови для успішного переходу молодшого школяра в основну школу.  З боку дошкільних навчальних закладів наступність  виявлятється не тільки в підготовці дитини до школи, а й у забезпеченні її загального психічного розвитку, а з боку школи – передбачає продовження загального психічного розвитку дитини на основі максимального використання того позитивного, що дитина набула в дошкільному віці.

Під час засідання педагоги мали змогу обмінятися думками, поставити запитання, обговорити актуальні питання за темою.  Учасники отримали актуальну інформацію, почерпнули багато ідей та набули нового досвіду.