Веселі старти для малят

З метою популяризації здорового способу життя серед дошкільнят та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей в нашому закладі пройшло спортивне свято «Веселі старти».

Формування фізичної досконалості, зміцнення  здоровя, загартування, виховання спритності, сили, витривалості ми починаємо з дитинства. Вихователі, інструктор з фізкультури та музкерівники  підготували цікаві  пісні, ігри та розваги.

Діти показали хороші навички вправності, рухливості, дістали емоційне задоволення та заряд енергії.  Це було справжнє свято спорту, яке пройшло дуже цікаво і яскраво, зі спортивним запалом, шумно і дуже весело. Природно, на святі переможених та переможців не було, тому що перемогла дружба.

Задоволені були всі: і учасники змагань, і вболівальники.

Адже життєва активність та рух якнайкраще сприяють гарному здоров’ю. Щасливе життя – це гарне здоров'я. Здоров'я – це цінний скарб, про який треба піклуватися щодня.