Педагогічний колектив

Життєве кредо: «Музика – це любов, настрій, життя. Це – сяючі дитячі очі в очікуванні свята. Так хай Великий Бог допоможе мені ту радість, ту любов до музики донести до кожного маленького сердечка».
Педагогічне кредо: «Творити, навчати цінити і розвивати кожний маленький прояв можливо в майбутньому великого таланту».
Тема, над якою працює: «Розвивати емоційну чутливість дітей, формувати природнє дитяче звучання».

Вихователь - Маркович Ганна Петрівна

Помічник вихователя - Липко Ірина

Життєве кредо: «Діти – це життя, і життя прекрасне, і тому потрібно поважати їх право на радість і особисту думку».
Педагогічне кредо: «Виховання дітей – це справа душі і серця, яка крок за кроком веде до загального успіху».
Тема, над якою працює: «Виховувати у дітей любов до прекрасного, а саме – образотворчого мистецтва».

Життєве кредо: «Любити дитину усім серцем, поважати і розуміти її особисту думку».
Педагогічне кредо: «Постійне духовне спілкування педагога і дитини. Допомагати дитині оволодіти основами науки життя і надати знання з окремих предметів».
Тема, над якою працює: «Знайомство з навколишнім світом. Світ – це все, що оточує дитину».

Вихователь – Гонак Марина В’ячеславівна
Життєве кредо: «Прожити життя так, щоб можна було повторити його знову».
Педагогічне кредо: «Виховувати – не значить тільки годувати й пестити, але й дати напрямок серцю і розуму».
Тема, над якою працює: «Патріотичне виховання дошкільників».

Вихователь - Кирлик Світлана Василівна

Вихователь - Ожоганич Оксана Василівна

Вихователь - Кофель Ірина Михайлівна
Життєве кредо: «Іду по життю з усмішкою, несу людям добро,
радість і впевнення, що все буде добре».
Педагогічне кредо: «Щасливе, усміхнене обличчя дитини в садочку – найвища оцінка діяльності вихователя».
Тема, над якою працює: «Валеологія - наука про здоров’я».