Про зарахування в комунальні заклади освіти Ужгородської міської територіальної громади у 2023/2024 навчальному році

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

м. Ужгород

14.02.2023                                                                                                                                                                       N° 29

Про зарахування в комунальні
заклади освіти Ужгородської
міської територіальної громади
у 2023/2024 навчальному році

Відповідно до Закону України «Про освіту», статті 8 Закону України «Про повну загальну середню освіту», ч. 2 ст. 19 Закону України «Про дошкільну освіту», Положення про заклад дошкільної освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 р. No 305 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27 січня 2021 р. N° 86), Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 16.04.2018 N° 367, Порядку електронної реєстрації дітей у комунальні заклади дошкільної освіти та дошкільні відділення закладів загальної середньої освіти Ужгородської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Ужгородської міської ради 24.03.2021 No 138, рішення виконавного комітету Ужгородської міської ради 07.02.2023 No52 «Про закріплення територій обслуговування за закладами освіти міста Ужгород», з метою забезпечення права дітей на доступність здобуття дошкільної та загальної середньої освіти

НАКАЗУЮ:

1. Керівникам закладів загальної середньої освіти:

1.1. Розпочати приймання заяв на зарахування на 2023/2024 навчальний рік з 1 березня 2023 року.

1.2. Забезпечити першочергове зарахування в заклади освіти дітей, які проживають на території обслуговування закладу освіти відповідно до додатків 1, 2 рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради 07.02.2023 No 52 «Про закріплення територій обслуговування за закладами освіти міста Ужгород» (додається).

1.3. Інформацію про закріплену за закладом територію обслуговування, спроможність закладу освіти, кількість учнів у кожному класі та відповідно наявність вільних місць у кожному з них оприлюднити на інформаційному стенді та вебсайті закладу освіти відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобут повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти науки України 16.04.2018 N° 367.

2. Керівникам закладів дошкільної освіти та закладів загальної середны освіти, у складі яких функціонують дошкільні підрозділи:

2.1. При зарахуванні дітей для здобуття дошкільної освіти керуватис Порядком електронної реєстрації дітей у комунальні заклади дошкільної освіти та дошкільні відділення закладів загальної середньої освіти Ужгородської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Ужгородської міської ради 24.03.2021 No 138.

2.2. Зарахування дітей, які мають право на позачергове зарахування, визначених Порядком про електронну реєстрацію дітей у комунальні заклади дошкільної освіти та дошкільні підрозділи закладів загальної середньої освіти Ужгородської міської ради, здійснювати відповідно до додатку 3 рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради 07.02.2023 N° 52 «Про закріплення територій обслуговування за закладами освіти міста Ужгород».

3. Провідному фахівцю групи матеріально-технічного обслуговування та інформаційного забезпечення управління освіти І. Гіряк оприлюднити на вебсайті управління освіти рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради 07.02.2023 року N° 52 «Про закріплення територій обслуговування за заклалами освіти міста Ужгород».

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник упрявління                                                                                                                                            Наталія БАРАНЮК