ЗДО № 31

Про закріплення територій обслуговування за закладами освіти міста Ужгород

Про закріплення територій обслуговування

за закладами освіти міста Ужгород

 

НАКАЗ

04.04.2018                                        Ужгород                                   №85

 

Відповідно до статті 13 Закону України «Про освіту», Закону України «Про дошкільну освіту», Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684, рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради 28.03.2018року №96 «Про закріплення територій обслуговування за закладами освіти міста Ужгород» з  метою забезпечення права  здобувати освіту в закладі освіти, що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи

 

 НАКАЗУЮ :

1.Визначити території обслуговування та закріпити їх за закладами загальної середньої освіти   відповідно до додатку 1 рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради 28.03.2018року № 96 «Про закріплення територій обслуговування за закладами освіти міста Ужгород» (додається).

2. Визначити території обслуговування та закріпити їх за закладами дошкільної освіти  та навчально-виховними комплексами  відповідно до додатку 2 рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради 28.03.2018року №96 «Про закріплення територій обслуговування за закладами освіти міста Ужгород» (додається).

3. Керівникам закладів загальної середньої освіти  забезпечити виконання статті 13 Закону України «Про освіту».

4. Керівникам закладів дошкільної освіти та НВК  при зарахуванні дітей  для здобуття дошкільної освіти забезпечити виконання рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради 08.11.2017 року № 362 «Про електронну реєстрацію дітей дошкільного віку до ДНЗ та НВК  м. Ужгорода» та додатку 2 рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради 28.03.2018року №96 «Про закріплення територій обслуговування за закладами освіти міста Ужгород» при зарахуванні дітей пільгових категорій.

5. Контроль  за  виконанням  даного наказу залишаю за собою.

 

 

 

 

В.о. начальника управління                                                         М. Пуківська

 


Головне меню

Вхід на сайт